KONST / Litografier / Grafiskt blad 13925007
nr 1392 5007
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Angel". Signerad, numrerad 37/100. Motivet: ca 23x17 cm, yttermått inklusive ram: 32x25 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:26:27
500 kr